Dózsa György Általános Iskola Veszprém

Dózsa György Általános Iskola német nemzetiségű oktatás számítástechnika angol nyelv spanyol nyelv Apróságok a Dózsában az alsótagozat blogja

OVERVIEW

The web page dozsaiskola.hu currently has a traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have crawled twenty-one pages inside the site dozsaiskola.hu and found two websites referencing dozsaiskola.hu.

DOZSAISKOLA.HU TRAFFIC

The web page dozsaiskola.hu has seen fluctuating levels of traffic through the year.
Traffic for dozsaiskola.hu

Traffic ranking (by month) for dozsaiskola.hu

Traffic ranking by day of the week for dozsaiskola.hu

LINKS TO DOZSAISKOLA.HU

WHAT DOES DOZSAISKOLA.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of dozsaiskola.hu Mobile Screenshot of dozsaiskola.hu Tablet Screenshot of dozsaiskola.hu

DOZSAISKOLA.HU SERVER

I detected that the main root page on dozsaiskola.hu took two thousand and forty-seven milliseconds to come up. I could not detect a SSL certificate, so therefore our parsers consider dozsaiskola.hu not secure.
87.229.112.11

We diagnosed that this website is implementing the Apache/2.2.16 (Debian) os.

Dózsa György Általános Iskola Veszprém

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page dozsaiskola.hu had the following in the web page, "Der Fachbereich Deutsche Sprache und Kultur an unserer Schule." I viewed that the website stated " 2011 márciusa óta Ön a." They also said " Üdvözlünk a Dózsa iskola honlapján! Az iskolával kapcsolatos fontos információk. Az iskola hivatalos neve Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola. Cím 8200 Veszprém, Szent István utca 56. Iskolánk jól megközelíthető a helyi járatos autóbuszokkal is 1, 3, ." The meta header had német as the first search term. This keyword is followed by nemzetiségű, oktatás, and számítástechnika which isn't as important as német. The other words they used was angol. spanyol is included but could not be understood by web crawlers.

SEE SUBSEQUENT WEBSITES

mozaNapló - Szegedi Dózsa György Általános Iskola

A digitális osztálynapló minden internetkapcsolattal rendelkező számítógépről elérhető, használatához nem szükséges külön programot telepíteni.

Dózsa könyvtár - Majsa

Milyen dokumentumok vannak egy könyvtárban, hogy keressük meg a téma. Thursday, January 28th, 2010. Csütörtökön Fürkész megbeszélés a könyvtárban. Thursday, January 28th, 2010. Friday, January 15th, 2010. Friday, January 15th, 2010. Friday, January 15th, 2010. Eacute;s mi ez a könyv? Friday, January 15th, 2010. Friday, January 15th, 2010.

Dózsa Nyaraló - G-Portál

Nyaraló övezet lévén a Dózsa Nyaraló a pihenni vágyok és az aktív id. K számára egyaránt tökéletesen alkalmas. Gépesített, teljesen felszerelt, rendelkezik. Többek közt mikróval, t. Zhellyel, satelittel, minden olyan berendezési tárggyal amely a kényelmes és gondtalan id. Privát kocsi beálló könnyíti meg a parkolást.